Kariéra

24.01.2018

Účtovník / asistent audítora - Košice

Miesto výkonu práce:

Košice

Druh pracovného pomeru:

trvalý

Termín nástupu:

01.03.2018

Náplň práce:

Spracovanie účtovnej agendy klientov -najskôr vybrané okruhy pod dohľadom senior účtovníka s perspektívou spracovania komplexných účtovníctiev vrátane spracovania účtovných výkazov a daňových priznaní. Práca asistenta audítora - spracovanie vybraných audítorských procedúr pod dohľadom audítora s perspektívou získania licencie audítora.

Ponúkame:

Možnosť získania profesionálnych skúseností v oblasti účtovníctva, daní, auditu a oceňovania podnikov z rôznych odvetví ekonomiky vrátane spolupráce so subjektmi so zahraničnou majetkovou účasťou, školenia v oblasti účtovnej a daňovej legislatívy, medzinárodných účtovných štandardov IAS/IFRS a medzinárodných audítorských štandardov ISA.

Naši zamestnanci sa okrem účtovania aktívne zapájajú aj do audítorských zákaziek, po dvoch rokoch praxe sa majú možnosť prihlásiť na vstupné testy za asistenta audítora a stať sa členom SKAU, po ďalších troch rokoch majú možnosť sa prihlásiť na audítorské skúšky a stať sa certifikovaným audítorom.

Požadujeme:

Ochota zdokonaľovania profesionálnych zručností, schopnosť pozitívnej a flexibilnej komunikácie s klientmi, pripravenosť na absolvovanie viacdňových pracovných ciest, zodpovednosť, samostatnosť. Prax je výhodou, obzvlášť z oblasti účtovníctva verejnej správy ale nie podmienkou.

Informácie o výberovom konaní:

Životopisy prosíme nezasielať cez portál profesia.sk ale priamo z Vášho e-mailu s názvom súboru v tvare: "priezvisko_meno-1803-ke" na adresu bbaca@acceptaudit.com: Súčasne prosíme o vyplnenie dotazníka na www.acceptaudit.sk v časti kariéra. Po vyhodnotení životopisov budú vybraným uchádzačom zaslané pokyny k ďalšiemu postupu.

Po vyhodnotení životopisov a dotazníkov pozveme vybraných uchádzačov na osobný pohovor s riaditeľom kancelárie a na základe týchto pohovorov bude vybraný jeden úspešný uchádzač, ktorému ponúkneme zamestnanie.

V prípade záujmu vyplnte tento dotazník